СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Evenimentul Zilei
Мова:24 (Romanian / română)
Заголовок:

Iată ce memoriu a primit Guvernul de la Bucureşti, după a preluat preşedinţia Consiliului UE. Românii din Ucraina solicită recunoaşterea statutului de “popor autohton”, pentru a-şi proteja dreptul la propria identitate

Резюме:Uniunea Interregională “Comunitatea Românească din Ucraina” a transmis Guvernului de la Bucureşti un amplu memoriu cu ocazia preluării de către România a preşedinţiei Consiliului Uniunii Europene.
Посилання:https://evz.ro/iata-ce-memoriu-a-primit-guvernul-de-la-bucuresti-dupa-a-preluat.html
google translate:  переклад
Дата публікації:11.01.2019 9:36:35
Автор:( Vasile )
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Politica
Додано:11.01.2019 10:01:53
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014