СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Polska Dziennik Bałtycki
Мова:21 (Polish / polski)
Заголовок:

Nocna akcja poszukiwawcza na Bałtyku. Marynarza, który prawdopodobnie wypadł za burtę statku nie udało się jednak odnaleźć

Резюме:Statek towarowy "Situla" wszedł wczoraj wieczorem (10 stycznia 2019) do portu w Gdyni bez jednego załoganta na pokładzie. Szeroka akcja poszukiwawcza zaginionego 29-letniego ukraińskiego marynarza nie przyniosła jednak skutku.
Посилання:https://dziennikbaltycki.pl/nocna-akcja-poszukiwawcza-na-baltyku-marynarza-ktory-prawdopodobnie-wypadl-za-burte-statku-nie-udalo-sie-jednak-odnalezc/ar/13799857#wiadomosci
google translate:  переклад
Дата публікації:11.01.2019 10:16:00
Автор:[email protected] (MP)
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Strona główna
Додано:11.01.2019 11:04:32
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014