СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Mladá fronta DNES
Мова:5 (Czech / čeština)
Заголовок:

Nahoře bez. Aktivistky podpořily uprchlou dívku ze Saúdské Arábie

Резюме:Čtyři polonahé aktivistky se ukázaly v Sydney a vyzvaly Austrálii, aby poskytla azyl saúdskoarabské dívce, která prchla před násilím ve vlastní rodině. Austrálie tak ve středu opravdu učinila. Formu protestu vzešlou z Ukrajiny zřejmě poprvé někdo použil v boji proti patriarchálnímu autoritářství v Saúdské Arábii.
Посилання:https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/odhalena-prsa-polonahe-femen-hnuti-australie-saudska-protesty-demonstrace-svoboda.A190110_213813_zahranicni_remy#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=idnes&utm_content=main
google translate:  переклад
Дата публікації:11.01.2019 10:30:00
Автор:
Url коментарів:https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/odhalena-prsa-polonahe-femen-hnuti-australie-saudska-protesty-demonstrace-svoboda.A190110_213813_zahranicni_remy/diskuse
Джерело:
Категорії (оригінал):Zprávy - Zahraniční
Додано:11.01.2019 11:04:39
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014