СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:24 часа
Мова:2 (Bulgarian / български)
Заголовок:

Москва може да размени задържаните украински моряци срещу руски граждани-затворници

Резюме:Москва може да размени задържаните украински моряци срещу руски граждани-затворнициМосква може тази година да размени украинските моряци, задържани през ноември в Керченския проток заедно с трите си военни кораба, срещу руски граждани, които са затворници в Украйна. Това заяви пред "Известия" високопоставен дипломатически източник от Русия, пише прокремълското издание. Събеседници на вестника в украинските правителствени и
Посилання:https://www.24chasa.bg/novini/article/7238974
google translate:  переклад
Дата публікації:11.01.2019 10:49:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Свят
Додано:11.01.2019 11:05:00
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014