СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Monitorul de Suceava
Мова:24 (Romanian / română)
Заголовок:

Bătrân accidentat grav de un şofer ucrainean, în timp ce se deplasa pe lângă bicicletă

Резюме:
 Un bărbat de 68 de ani, din comuna Vatra Moldoviţei, a fost accidentat grav de un autoturism, în timp ce se deplasa pe lângă bicicletă, pe marginea drumului.Accidentul s-a petrecut miercuri seara, în jurul orei 20.30, în timp ce un bărbat din Ucraina, aflat la volanul unui autoturism Mercedes Benz, ... (continuare)

Autor: Radu LUPAŞCU
Articol publicat vineri, 11 ianuarie 2019, în secţiunea "Local".
Посилання:http://feedproxy.google.com/~r/MonitorulDeSuceava/~3/nxlArkOIDGI/Batran-accidentat-grav-de-un-sofer-ucrainean-in-timp-ce-se-deplasa-pe-langa-bicicleta
google translate:  переклад
Дата публікації:11.01.2019 9:00:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Local
Додано:11.01.2019 11:11:10
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014