СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Deník (Vltava-Labe-Press)
Мова:5 (Czech / čeština)
Заголовок:

Zajatí ukrajinští námořníci mají naději. Moskva by je mohla vyměnit za Rusy

Резюме:Rusko by letos mohlo předat Kyjevu 24 ukrajinských námořníků, které ruské bezpečnostní složky zajaly loni v listopadu u Kerčského průlivu. S odvoláním na vysoce postavené diplomaty o tom dnes informoval deník Izvestija. Ukrajinské námořníky, které chce Moskva postavit před soud, by podle listu mohli po vynesení rozsudku vyměnit za Rusy vězněné na Ukrajině.
Посилання:https://www.denik.cz/ze_sveta/zajati-ukrajinsti-namornici-maji-nadeji-moskva-by-je-mohla-vymenit-za-rusy-20190111.html
google translate:  переклад
Дата публікації:11.01.2019 12:41:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Zprávy
Додано:11.01.2019 13:04:25
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014