СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Burgas news
Мова:2 (Bulgarian / български)
Заголовок:

Коментари по Президентите Радев и де Соуза призоваха за реформа на европейската политика за миграция и в политиката за предоставяне на убежище от nautiluInida

Резюме:Компания «Nautilus Lt» – прямой представитель работодателей в Литве. Более 20-ти лет на рынке труда. Трудоустроено тысячи жителей Украины. Данные и многие другие факторы позволяют нам право заявлять, что работа в Европе (Литве) – это просто. Компания «Nautilus LT» ставит пожелания клиентов выше своих и служит им честно, компетентно, независимо. Мы охраняем любую информацию, касающуюся дел клиента. Постоянно поддерживаем высокий, этический и гражданский уровень. Фирма «Nautilus LT» осуществляет те заказы в сфере работы с персоналом, которые соответствуют нашей квалификации и какие, по нашему мнению, дадут реальную прибыль клиенту. Фирма «Nautilus LT» запрашивает разумный гонорар, соразмерный с объемом производимых услуг и принятыми обязательствами. Мы строго придерживаемся СТАНДАРТОВ КАЧЕСТВА. <a href="https://nautilus-work.com/vacancy/proizvodstvo" rel="nofollow">работа на производстве</a>
Посилання:https://www.burgasnews.com/2019/01/31/президентите-радев-и-де-соуза-призова/#comment-9479
google translate:  переклад
Дата публікації:11.02.2019 3:23:43
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:11.02.2019 5:19:09
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014