СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Hufvudstadsbladet
Мова:29 (Swedish / svenska)
Заголовок:

Moskvapatriarken Kirills planerade Finlandsbesök väcker farhågor – "kan användas som ryskt propagandaverktyg"

Резюме:Moskvapatriarken Kirill kan komma att göra ett officiellt besök till Finland i slutet av våren. Besöket är uppseendeväckande i och med den tvist som har blossat upp mellan de ortodoxa kyrkorna efter kriget i Ukraina. Finlands lutherska kyrka som är en av inbjudarna hoppas på dialog, men kritiker varnar för att Kirills visit ska användas som ryskt propagandaverktyg.
Посилання:https://www.hbl.fi/artikel/moskvapatriarken-kirills-planerade-finlandsbesok-vacker-farhagor-kan-anvandas-som-ryskt-propagand/
google translate:  переклад
Дата публікації:11.02.2019 7:00:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:11.02.2019 8:00:45
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014