СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Den za Dnyom (День за днём)
Мова:25 (Russian / русский)
Заголовок:

Интервью: как я поменяла пол

Резюме:Международная медицинская общественность отказалась считать транссексуальность болезнью: из списка психических расстройств в международной классификации болезней исчез диагноз «транссексуализм». Это важное изменение, однако оно не означает автоматически, что положение трансгендеров станет лучше. Редактор Postimees Таави Минник побеседовал с украинкой Анастасией Кристель Домиани, как ей живется, будучи транссексуалом.
Посилання:https://pmo.ee/6520201
google translate:  переклад
Дата публікації:11.02.2019 8:59:45
Автор:Таави Минник
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Rus.Postimees.ee;Мнение
Додано:11.02.2019 9:04:10
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014