СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Mladá fronta DNES
Мова:5 (Czech / čeština)
Заголовок:

VIDEO: Slon je o něco větší, zjistil film Trabantem tam a zase zpátky

Резюме:Poslední výprava Dana Přibáně nazvaná Trabantem tam a zase zpátky po dvanácti letech uzavírá cesty žlutých trabantů napříč kontinenty. Během divoké jízdy putuje osm mužů z jižní Indie přes Nepál, Pákistán, Čínu, Kyrgyzstán do Uzbekistánu a odtud přes Rusko a Ukrajinu domů. Do kin film jde 11. dubna.
Посилання:https://www.idnes.cz/kultura/film-televize/trailer-trabantem-tam-a-zase-zpatky.A190313_170834_filmvideo_spm#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=idnes&utm_content=main
google translate:  переклад
Дата публікації:14.03.2019 9:47:00
Автор:
Url коментарів:https://www.idnes.cz/kultura/film-televize/trailer-trabantem-tam-a-zase-zpatky.A190313_170834_filmvideo_spm/diskuse
Джерело:
Категорії (оригінал):Kultura - Film/TV
Додано:14.03.2019 10:06:06
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014