СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Nedělní Sport
Мова:5 (Czech / čeština)
Заголовок:

Sarri: Hřiště v Kyjevě je nebezpečné, nemělo by se hrát. Kritizoval i UEFA

Резюме: Fotbalisty Chelsea čeká odveta osmifinále Evropské ligy na půdě Dynama Kyjev. Ačkoliv si londýnský klub přivezl na Ukrajinu luxusní třígólový náskok, který si vydobyl v úvodním souboji, nečeká jej nic jednoduchého. Trenér Maurizio Sarri si na předzápasové tiskové konferenci postěžoval na stav hřiště, jež je podle něj v katastrofálním stavu. Vyjádřil se i k situaci kolem Edena Hazarda.
Посилання:https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-evropske-pohary-evropska-liga/360395/sarri-hriste-v-kyjeve-je-nebezpecne-nemelo-by-se-hrat-kritizoval-i-uefa.html
google translate:  переклад
Дата публікації:14.03.2019 14:55:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:14.03.2019 15:06:30
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014