СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Tema (newspaper)
Мова:28 (Albanian / shqipe)
Заголовок:

Një komb i zhytur në korrupsion mund të bëjë president një komedian

Резюме:Komiku televiziv, Volodimir Zelenskiy, tregimi i të cilit (Shërbëtori i Popullit) ironizon një elitë të urryer, është duke udhëhequr sondazhet e opinionit publik përpara zgjedhjeve të 31 marsit. Në fakt, nuk ka asgjë të çuditshme që një komedian të bëhet kandidat për president i një vendi në luftë si Ukraina. Në revolucionet dramatike të periudhës […]
Посилання:http://www.gazetatema.net/2019/03/14/nje-komb-i-zhytur-ne-korrupsion-mund-te-beje-president-nje-komedian/
google translate:  переклад
Дата публікації:14.03.2019 14:38:16
Автор:
Url коментарів:http://www.gazetatema.net/2019/03/14/nje-komb-i-zhytur-ne-korrupsion-mund-te-beje-president-nje-komedian/#respond
Джерело:
Категорії (оригінал):Aktualitet;AKTUALITET BLLOKU HOMEPAGE;Bota
Додано:14.03.2019 15:19:27
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014