СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Bibula
Мова:9 (English / English)
Заголовок:

Kornhauser-Duda oddaje hołd mordercom Polaków!

Резюме:Pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda złożyła wizytę na Ukrainie, podczas której m.in. spotkała się z członkami złoczowskiego oddziału Towarzystwa Kultury Polskiej Ziemi Lwowskiej oraz złożyła kwiaty na Cmentarzu Orląt Lwowskich, gdzie spoczęli obrońcy miasta w bitwie o Lwów oraz uczestnicy walk w Małopolsce Wschodniej podczas wojny polsko-ukraińskiej w latach 1918-1919. Ale małżonka prezydenta uczciła nie tylko […]
Посилання:http://www.bibula.com/?p=108399#utm_source=rss&utm_medium=rss
google translate:  переклад
Дата публікації:12.06.2019 0:57:45
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):WYDARZENIA W POLSCE;Andrzej Duda;antipolonism;IV rp;ukraine;upa
Додано:12.06.2019 1:17:49
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014