СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Blesk
Мова:5 (Czech / čeština)
Заголовок:

Černobyl rozpoutal v Česku cestovní horečku. „Stojíte pár metrů od reaktoru,“ říká Martin

Резюме: Místo jaderné katastrofy v ukrajinském Černobylu se letos zřejmě zařadí mezi nejoblíbenější prázdninové destinace. Cestovní kanceláře, které se na zájezdy specializují, hlásí až šestinásobný nárůst zájmu, zjistily Blesk Zprávy. A důvod je jediný - seriál, který apokalypsu z roku 1986 podrobně popsal a sledovaností trhal rekordy po celém světě.  Místní průvodci ale varují: Černobyl není nafukovací. 
Посилання:https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/609458/cernobyl-rozpoutal-v-cesku-cestovni-horecku-stojite-par-metru-od-reaktoru-rika-martin.html
google translate:  переклад
Дата публікації:12.06.2019 7:00:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:12.06.2019 8:03:48
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014