СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Finanznachrichten.de
Мова:7 (German / Deutsch)
Заголовок:

Vestas Wind Systems A/S: Vestas secures largest order to date in Ukraine with the country's first V150-4.2 MW turbines

Резюме:News release from Vestas Northern and Central EuropeHamburg, 12 June 2019Long-term customer Vindkraft has placed an order with Vestas for the 164 MW wind project Myrnenska, located in the Kherson r...
Посилання:https://www.finanznachrichten.de/nachrichten-2019-06/46932101-vestas-wind-systems-a-s-vestas-secures-largest-order-to-date-in-ukraine-with-the-country-s-first-v150-4-2-mw-turbines-399.htm
google translate:  переклад
Дата публікації:12.06.2019 10:53:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:12.06.2019 11:12:35
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014