СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:The Seattle Times
Мова:9 (English / English)
Заголовок:

Ukraine soccer league expands after conflict disruption

Резюме:
KIEV, Ukraine (AP) — Ukraine’s soccer league is expanding back to 16 teams after years of turmoil sparked by the annexation of Crimea and the conflict in the country’s east. The Ukrainian Football Federation says the coming 2019-20 season will be the last with 12 teams before an expansion to 14 for 2020-21 and 16 […]
Посилання:https://www.seattletimes.com/sports/ukraine-soccer-league-expands-after-conflict-disruption/?utm_source=RSS&utm_medium=Referral&utm_campaign=RSS_all
google translate:  переклад
Дата публікації:11.07.2019 14:53:06
Автор:
Url коментарів:https://www.seattletimes.com/sports/ukraine-soccer-league-expands-after-conflict-disruption/#respond
Джерело:
Категорії (оригінал): Sports
Додано:11.07.2019 15:15:42
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014