СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Blikk
Мова:14 (Hungarian / magyar)
Заголовок:

Nyerőemberek lettek Rebrov emberei: így mutatkoztak be a Fradi új igazolásai

Резюме:Budapest — Éltek a bizalommal a Szerhij Rebrov (45) által szerződtetett labdarúgók. Győzelemmel kezdett a Bajnokok Ligája selejtezőjében a Ferencváros, amely 2-1-re verte a bolgár Ludogorec együttesét, méghozzá az ukrán vezetőedző kérésére igazolt játékosok, a télen érkezett norvég Tokmac Nguen (25) és a nyáron kölcsönvett Olekszandr Zubkov (22) góljával. Ráadásul előbbi készítette elő a győztes találatot.
Посилання:https://www.blikk.hu/crzt3wm
google translate:  переклад
Дата публікації:11.07.2019 18:53:52
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Sport
Додано:11.07.2019 18:03:36
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014