СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Landeszeitung für die Lüneburger Heide
Мова:7 (German / Deutsch)
Заголовок:

EU-Gericht kippt Vermögenssperren gegen Ex-Präsidenten der Ukraine

Резюме:Veruntreuung öffentlicher Gelder – diesen Vorwurf machte die EU Viktor Janukowitsch kurz nach seiner Absetzung. Nun kippt das Gericht der Europäischen Union die Kontosperrung. Doch das letzte Wort ist noch nicht gesprochen Luxemburg. Das Gericht der Europäischen Union hat Vermögenssperren gegen den ehemaligen ukrainischen Präsidenten Viktor Janukowitsch und ihm nahe stehende Politiker und Geschäftsleute teilweise …
Посилання:https://www.landeszeitung.de/blog/nachrichten/politik/2593357-eu-gericht-kippt-vermoegenssperren-gegen-ex-praesidenten-der-ukraine
google translate:  переклад
Дата публікації:11.07.2019 19:15:50
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Politik
Додано:11.07.2019 20:14:15
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014