СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Monitorul de Suceava
Мова:24 (Romanian / română)
Заголовок:

Touareg burduşit cu ţigări de contrabandă, descoperit lângă graniţa româno-ucraineană

Резюме:
 Aproape 15.000 de pachete de ţigări de contrabandă au fost descoperite de poliţiştii de frontieră suceveni, după o acţiune întreprinsă în noaptea de duminică spre luni.Potrivit celor afirmate de ofiţerul pentru relaţii publice de la Poliţia de Frontieră Suceava, comisar-şef Ilie Poroch-Seriţan, ... (continuare)

Autor: Luigi BĂRĂGOIU
Articol publicat marţi, 13 august 2019, în secţiunea "Local".
Посилання:http://feeds.monitorulsv.ro/~r/MonitorulDeSuceava/~3/tRnlqskKygY/Touareg-burdusit-cu-tigari-de-contrabanda-descoperit-langa-granita-romano-ucraineana
google translate:  переклад
Дата публікації:13.08.2019 8:00:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Local
Додано:13.08.2019 11:17:51
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014