СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Дневник (вестник)
Мова:2 (Bulgarian / български)
Заголовок:

Украйна ще дава гражданство на руснаци, преследвани по политически причини

Резюме:
Украинският президент Володимир Зеленски подписа указ, с който се опростява процедурата за даване на гражданство на руски граждани, преследвани от политически подбуди в родината си.<br /><br />Това съобщи президентската администрация. Подписът бе само формалност, след като Зеленски обяви намерение да бъде опростена процедурата след решението на Москва от април 2019 г. да дава руски паспорти на жители на Донбас. Въпросната мярка вече е в сила за жителите на териториите, контролирани...
Посилання:https://www.dnevnik.bg/sviat/2019/08/13/3950533_ukraina_shte_dava_grajdanstvo_na_rusnaci_presledvani/?ref=rss
google translate:  переклад
Дата публікації:13.08.2019 13:50:00
Автор:Дневник
Url коментарів:https://www.dnevnik.bg/sviat/2019/08/13/3950533_ukraina_shte_dava_grajdanstvo_na_rusnaci_presledvani/?ref=rss#comments
Джерело:
Категорії (оригінал):1658
Додано:13.08.2019 14:04:19
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014