СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Lietuvos Rytas
Мова:39 (Lithuanian / lietuvių)
Заголовок:

V. Putinas kitą savaitę lankysis Prancūzijoje, kur aptars dvišalius santykius

Резюме:Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas rugpjūčio 19 dieną vyks vienos dienos darbo vizito į Prancūziją, kur su savo kolega prancūzų lyderiu Emmanueliu Macronu aptars dvišalius santykius ir pagrindines tarptautines problemas, įskaitant Ukrainą, antradienį pranešė Kremliaus atstovas Dmitrijus Peskovas.
Посилання:http://www.lrytas.lt/pasaulis/ivykiai/2019/08/13/news/v-putinas-kita-savaite-lankysis-prancuzijoje-kur-aptars-dvisalius-santykius-11455030/
google translate:  переклад
Дата публікації:13.08.2019 15:06:41
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Įvykiai
Додано:13.08.2019 16:03:16
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014