СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Timpul de dimineață
Мова:24 (Romanian / română)
Заголовок:

Zelenski „contra-atacă”: Rușii PERSECTUTAȚI de dictatura lui Putin vor putea obține cetățenia Ucrainei

Резюме:Preşedintele ucrainean Vladimir Zelenski a semnat marţi un decret privind simplificarea acordării cetăţeniei Ucrainei pentru străini şi apatrizi, care au participat sau iau parte la acţiunile de asigurare a securităţii naţionale şi de apărare a Ucrainei şi pentru cetăţenii Federaţiei Ruse care sunt persecutaţi pentru convingerile lor politice, informează agenţiile de presă Unian şi Ukrinform.
Посилання:https://www.timpul.md/articol/zelenski-contra-ataca-ruii-persectutai-de-dictatura-lui-putin-vor-putea-obine-cetaenia-ucrainei-145697.html
google translate:  переклад
Дата публікації:13.08.2019 15:08:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Actualitate
Додано:13.08.2019 16:14:28
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014