СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:15 min
Мова:39 (Lithuanian / lietuvių)
Заголовок:

Ukrainiečių politologas T.Vozniakas: karo epicentre kuriasi nauja politinė tauta

Резюме: Ukrainiečių politologas Tarasas Vozniakas tikina, kad Rytų Ukrainoje vykstantis karas su Rusija yra ne tik dėl didelė bėda, bet ir instrumentas, kuriantis naują politinę tautą. „Ukrainos žmonės laikui bėgant turi tapti ukrainiečių tauta“, – šalyje iškeltą uždavinį interviu 15min apibūdino T.Vozniakas.
Skaitykite daugiau...
Посилання:https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/pasaulis/ukrainieciu-politologas-t-vozniakas-karo-epicentre-kuriasi-nauja-politine-tauta-57-1186322?utm_source=rssfeed_default&utm_medium=rss&utm_campaign=rssfeed
google translate:  переклад
Дата публікації:13.08.2019 22:57:30
Автор:Eglė Krištopaitytė
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Užsienis
Додано:13.08.2019 23:11:14
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014