СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Albuquerque Journal
Мова:9 (English / English)
Заголовок:

Trump administration quietly releases Lebanon military aid

Резюме:WASHINGTON — The Trump administration has quietly released more than $100 million in military assistance to Lebanon after months of unexplained delay that led some lawmakers to compare it to the aid for Ukraine at the center of the impeachment inquiry. The $105 million in Foreign Military Financing funds for the Lebanese Armed Forces was […]
Посилання:https://www.abqjournal.com/1397171/trump-administration-quietly-releases-lebanon-military-aid.html
google translate:  переклад
Дата публікації:03.12.2019 0:53:47
Автор:
Url коментарів:https://www.abqjournal.com/1397171/trump-administration-quietly-releases-lebanon-military-aid.html#respond
Джерело:
Категорії (оригінал):World
Додано:03.12.2019 1:28:49
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014