СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Het Belang van Limburg
Мова:19 (Dutch / Nederlands)
Заголовок:

Trudeau over vliegtuigcrash Iran: “Zonder spanningen door acties VS leefden slachtoffers nog”

Резюме:

Zonder de recente escalatie en spanningen in de regio hadden de passagiers van de neergeschoten Oekraïense Boeing nog geleefd. Dat heeft de Canadese premier Justin Trudeau maandag gezegd.

Посилання:https://www.hbvl.be/cnt/dmf20200114_04804812/trudeau-over-vliegtuigcrash-iran-zonder-spanningen-door-acties-vs-leefden-slachtoffers-nog
google translate:  переклад
Дата публікації:14.01.2020 8:31:59
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:14.01.2020 9:01:23
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014