СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:The Blade
Мова:9 (English / English)
Заголовок:

Police fire tear gas at protesters in Iran

Резюме:TEHRAN — Anger swelled Monday in Iran over the accidental shootdown of a Ukrainian jetliner and the government’s attempt to conceal its role in the tragedy as online videos appeared to show security forces firing live ammunition and tear gas to disperse protesters in the streets.
Посилання:http://www.toledoblade.com/news/World/2020/01/13/police-fire-tear-gas-at-protesters-in-iran/stories/20200114044
google translate:  переклад
Дата публікації:14.01.2020 4:36:54
Автор:
Url коментарів:http://www.toledoblade.com/news/World/2020/01/13/police-fire-tear-gas-at-protesters-in-iran/stories/20200114044#comments
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:14.01.2020 12:04:47
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014