СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Den za Dnyom (День за днём)
Мова:25 (Russian / русский)
Заголовок:

Катастрофа украинского "Боинга": как ее подавало российское ТВ до и после признания Ирана

Резюме:После катастрофы украинского "Боинга" под Тегераном российские государственные каналы до последнего выражали сомнения в версии об ошибке иранского ПВО. После того, как власти страны официально признали, что сбили самолет, журналисты на федеральном ТВ заговорили об ответственности США и человеческом факторе. В первые дни после случившегося журналисты госканалов активно поддерживали первоначальную версию Ирана о неполадках в двигателе самолета "Международных авиалиний Украины", а версию о том, что лайнер сбили, ставили под сомнение.
Посилання:https://pmo.ee/6872248
google translate:  переклад
Дата публікації:14.01.2020 14:07:17
Автор:BBC News Русская служба
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Rus.Postimees.ee;За рубежом
Додано:14.01.2020 15:03:26
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014