СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Albuquerque Journal
Мова:9 (English / English)
Заголовок:

Trump says he might keep others from listening in on calls

Резюме:WASHINGTON — President Donald Trump said Thursday that he might end the long-running practice of letting other administration officials listen in on presidential calls with foreign leaders. That’s after Trump’s impeachment was triggered by his July phone call with the president of Ukraine. “I may end the practice entirely,” Trump told Geraldo Rivera in a […]
Посилання:https://www.abqjournal.com/1420425/trump-says-he-might-keep-others-from-listening-in-on-calls.html
google translate:  переклад
Дата публікації:13.02.2020 23:50:33
Автор:
Url коментарів:https://www.abqjournal.com/1420425/trump-says-he-might-keep-others-from-listening-in-on-calls.html#respond
Джерело:
Категорії (оригінал):Nation;Politics
Додано:14.02.2020 0:28:16
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014