СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Den za Dnyom (День за днём)
Мова:25 (Russian / русский)
Заголовок:

Коронавирус перечеркивает возможность путешествий в Европе

Резюме:Если в начале лета казалось, что сильнейшая волна коронавируса позади, то за последние две недели число инфицированных возросло почти во всей Европе. Например, на Мальте уровень инфицирования неделю назад составлял 1.2, а вчера он вырос до 28.4. В четверг Министерство экономики и коммуникаций объявило, что прямые рейсы из Украины в Эстонию снова разрешены, а вчера уровень заражения в Украине превысил разрешенный уровень, то есть достиг 16, пишет Postimees. 
Посилання:https://pmo.ee/7030372
google translate:  переклад
Дата публікації:01.08.2020 11:39:44
Автор:rus.postimees.ee
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Rus.Postimees.ee;Эстония
Додано:01.08.2020 12:03:36
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014