СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Nedělní Sport
Мова:5 (Czech / čeština)
Заголовок:

Přemožitel Plzně si Ligu mistrů nezahraje. Alkmaar padl v Kyjevě

Резюме: Přemožitel Plzně Alkmaar vypadl ve třetím předkole fotbalové Ligy mistrů. Nizozemský tým nestačil na Dynamo Kyjev, na jehož stadionu prohrál 0:2. Oba góly vstřelilo Dynamo ve druhém poločase, o Ligu mistrů si ukrajinský celek zahraje s Gentem, který porazil 2:1 Rapid Vídeň.
Посилання:https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-evropske-pohary-liga-mistru/384254/premozitel-plzne-si-ligu-mistru-nezahraje-alkmaar-padl-v-kyjeve.html
google translate:  переклад
Дата публікації:15.09.2020 22:55:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:16.09.2020 0:15:09
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014