СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Ziare
Мова:24 (Romanian / română)
Заголовок:

Vladimir Putin a anuntat ca Rusia a prelungit embargoul asupra produselor alimentare occidentale

Резюме:Presedintele rus Vladimir Putin a decis sambata, 21 noiembrie, prelungirea pana la finalul lui 2021 a embargoului asupra produselor alimentare occidentale. Masura a fost introdusa initial in 2014 ca raspuns la sanctiunile impuse de SUA si de Uniunea Europeana contra Moscovei pentru rolul acesteia in criza ucraineana.
Посилання:https://ziare.com/international/stiri-externe/rusia-a-prelungit-embargoul-asupra-produselor-alimentare-occidentale-1645387
google translate:  переклад
Дата публікації:21.11.2020 13:43:01
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):International
Додано:21.11.2020 14:03:32
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014