СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Público
Мова:22 (Portuguese / Português)
Заголовок:

Costa assina pagamento urgente da indemnização por morte do ucraniano Ihor Homeniuk

Резюме:A família de Ihor Homeniuk, o cidadão ucraniano morto no aeroporto de Lisboa, vai receber uma indemnização de mais de 800 mil euros, de acordo com os valores avançados pelo advogado que representa os familiares do cidadão ucraniano.
Посилання:http://feedproxy.google.com/~r/PublicoRSS/~3/aGAuGDVHlas/costa-assina-pagamento-urgente-indemnizacao-morte-ucraniano-ihor-homeniuk-1946101
google translate:  переклад
Дата публікації:13.01.2021 10:59:05
Автор:[email protected]
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Justiça
Додано:13.01.2021 11:02:25
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014