СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:24 часа
Мова:2 (Bulgarian / български)
Заголовок:

"Адевърул": прекратен е исторически договор между "Трансгаз" и "Газпром"

Резюме:"Адевърул": прекратен е исторически договор между "Трансгаз" и "Газпром"Договорът между румънската компания "Трансгаз" и руската "Газпром" за транзит на газ през територията на Румъния между Украйна и България е прекратен след преговори между двете компании и Европейската комисия, пише днес в. "Адевърул". "Трансгаз" информира в понеделник Букурещката фондова борса за прекратяване по взаимно съгласие на договора за
Посилання:https://www.24chasa.bg/novini/article/9543983
google translate:  переклад
Дата публікації:23.02.2021 10:25:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Бизнес
Додано:23.02.2021 11:05:29
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014