СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Postimees
Мова:37 (Estonian / eesti)
Заголовок:

Militaarmessi viis suurt uudist: millal võiks läbi seinte vaatamise masinat või kaugjuhitavat tanki vaja minna?

Резюме:17. juunil Pariisis lõppenud viiepäevane kaitsetehnika mess Eurosatory 2022 tõi 57 tuhande vaataja ette suure hulga uut militaartehnikat, mis on pärast Venemaa agressiooni Ukrainasse saanud täiesti uue tähtsuse. Mida muutunud oludes tehnilised uuendused praegu tähendavad, seda kommenteerivad Eesti kaitsejõududest major Veiko Dieves (2. jalaväebrigaadi staabiohvitser) ja Kaarel Piip (Kaitseväe Akadeemia elektroonilise võitluse kompetentsikeskuse juhataja-juhtivteadur).
Посилання:https://pmo.ee/7550631
google translate:  переклад
Дата публікації:23.06.2022 8:55:00
Автор:Kaido Einama
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Tehnika;Seadmed
Додано:23.06.2022 9:21:23
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014