СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Блиц
Мова:26 (Croatian / hrvatski)
Заголовок:

"SVE JE U PLAMENU" Rusija se dva meseca muči da zauzme Severodonjeck, udaraju SVOM SILOM na sićušno područje

Резюме:Prošlo je skoro dva meseca otkako su ruske snage započele napad na istočni ukrajinski grad Severodonjeck, ali uprkos njihovoj nadmoći i dalje ne uspevaju da skrše ukrajinski otpor, niti da preseku linije snabdevanja koje braniocima grada obezbeđuju dovod oružja i municije.
Посилання:https://www.blic.rs/vesti/svet/sve-je-u-plamenu-rusija-se-dva-meseca-muci-da-zauzme-severodonjeck-udaraju-svom-silom/khmgmge
google translate:  переклад
Дата публікації:23.06.2022 10:33:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:23.06.2022 11:06:59




Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014