СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:24 часа
Мова:2 (Bulgarian / български)
Заголовок:

Турция разследва твърденията, че украинско зърно е откраднато от Русия

Резюме:Турция разследва твърденията, че украинско зърно е откраднато от Русия Турският министър на външните работи Мевлют Чавушоглу заяви днес, че Турция приема сериозно твърденията, че украинско зърно е било откраднато от Русия и разследва тези твърдения, предаде Ройтерс. На съвместна пресконференция с британската външна министърка Лиз Тръс в Анкара Чавушоглу каза, че Турция няма да позволи зърно
Посилання:https://www.24chasa.bg/mezhdunarodni/article/11878711
google translate:  переклад
Дата публікації:23.06.2022 13:10:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Европа
Додано:23.06.2022 13:21:25
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014