СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:24 часа
Мова:2 (Bulgarian / български)
Заголовок:

Украйна бавно възстановява енергетиката си след обстрелите

Резюме:Украйна бавно възстановява енергетиката си след обстрелите След вчерашния масивен руски ракетен обстрел водоснабдяването във всички райони на украинската столица Киев е възстановено, но е нужно още известно време, за да може водоснабдителната система да заработи на пълни обороти, съобщи УНИАН, цитиран от БТА. "Към момента е възможно някои потребители все още да имат проблеми с водоподаването
Посилання:https://www.24chasa.bg/mezhdunarodni/article/13147452
google translate:  переклад
Дата публікації:24.11.2022 16:40:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Европа
Додано:24.11.2022 17:07:25
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014