СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Adevărul
Мова:24 (Romanian / română)
Заголовок:

Aliaţii şi partenerii NATO din regiunea Mării Negre şi din Balcani au început exerciţiul „Trojan Footprint 21”

Резюме:Exerciţiul forţelor pentru operaţii speciale din mai multe ţări NATO şi partenere Trojan Footprint 21 a început, luni, 3 mai, anunţă Comandamentul Operaţiilor Speciale din Europa al SUA. Exerciţiul va avea loc în cinci ţări şi la el iau parte militarii din România, Bulgari a, Georgia, Germania, Muntenegru, Macedonia de Nord, Spania, Ucraina şi Marea Britanie.
Посилання:https://adevarul.ro/international/europa/aliatii-partenerii-nato-regiunea-marii-negre-balcani-inceput-exercitiul-trojan-footprint-21-1_60912aa45163ec4271aef8b0/index.html
google translate:  переклад
Дата публікації:04.05.2021 14:09:37
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:04.05.2021 14:23:45
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014