СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Mladá fronta DNES
Мова:5 (Czech / čeština)
Заголовок:

Ginzburg jde proti Opavě. Tým českého trenéra se valí do Ligy mistrů

Резюме:Opavští basketbalisté sehrají ve čtvrtek v semifinále kvalifikačního turnaje Ligy mistrů proti ukrajinskému celku BC Prometej, který vede trenér české reprezentace Ronen Ginzburg. Jeho svěřenci porazili ve čtvrtfinále v Sofii domácí Levski 96:56. Ginzburga tak čeká za dva dny souboj se svým asistentem u národního týmu Petrem Czudkem, který vede Slezany.
Посилання:https://www.idnes.cz/sport/basket/kvaliifkace-liga-mistru-opava-prometej-ronen-ginzburg-petr-czudek.A210914_195243_sport-basket_ten#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=idnes&utm_content=main
google translate:  переклад
Дата публікації:14.09.2021 21:14:00
Автор:
Url коментарів:https://www.idnes.cz/sport/basket/kvaliifkace-liga-mistru-opava-prometej-ronen-ginzburg-petr-czudek.A210914_195243_sport-basket_ten/diskuse
Джерело:
Категорії (оригінал):Sport - Basket
Додано:14.09.2021 22:13:48
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014