СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Yam
Мова:24 (Romanian / română)
Заголовок:

Presa română: Puțin probabil că România va oferi gaz Moldovei fără acordul Gazprom

Резюме:După ce a revenit de la Sankt Petersburg, unde a purtat negocieri cu reprezentanții Gazprom, ministrul Infrastructurii și Dezvoltării Regionale Andrei Spînu a spus că Guvernul ia în calcul și un „plan B” care prevede că Moldova ar putea recurge la resurse de alternativă, transmite Noi.md cu referire la sputnik.md.„Alternativa este România, Ucraina, țările apropiate. Suplimentar este Uniunea Eu
Посилання:https://news.yam.md/ro/story/12348451
google translate:  переклад
Дата публікації:16.10.2021 1:30:01
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:16.10.2021 0:19:50
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014