СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Adevărul
Мова:24 (Romanian / română)
Заголовок:

Din 18 octombrie, regiunea Odesa intră în zona „roşie” şi introduce restricţii de călătorie

Резюме:Conform unei hotărâri adoptate în cadrul şedinţei extraordinare a „Comisiei de stat pentru siguranţă tehnogenă, de mediu şi situaţii de urgenţă” din Ucraina, începând cu ziua de luni, 18 octombrie, patru regiuni ale ţării vecine intră în zona „roşie”, ca fiind afectate mai grav de pandemia cauzată de COVID-19.
Посилання:https://adevarul.ro/moldova/actualitate/din-18-octombrie-regiunea-odesa-intra-zona-rosie-introduce-restrictii-calatorie-1_616a6e7b5163ec42716e78f3/index.html
google translate:  переклад
Дата публікації:16.10.2021 9:18:49
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:16.10.2021 10:02:32
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014