СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Yam
Мова:24 (Romanian / română)
Заголовок:

Din 18 octombrie regiunea Odesa intră în zona „roșie” și introduce restricții de călătorie

Резюме:Conform unei hotărâri adoptate în cadrul ședinței extraordinare de ieri a „Comisiei de stat pentru siguranță tehnogenă, de mediu și situații de urgență” din Ucraina, începând cu ziua de luni, 18 octombrie, patru regiuni ale țării vecine intră în zona „roșie”, ca fiind afectate mai grav de pandemia cauzată de COVID-19. Este vorba de regiunea Odesa, cu care Repub
Посилання:https://news.yam.md/ro/story/12349324
google translate:  переклад
Дата публікації:16.10.2021 15:10:03
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:16.10.2021 13:23:28
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014