СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Frankfurter Allgemeine Zeitung
Мова:7 (German / Deutsch)
Заголовок:

Gruschko: Russland stoppt Stromlieferung an Finnland

Резюме:

Verteidigungsbereit: Finnische Reservisten der Karelischen Brigade schießen in Taipalsaari mit scharfer Munition während der Übung „Südkarelien 22“

Ukraine: Russland hat 27.200 russische Soldaten verloren +++ Faeser: Zahl ankommender Flüchtlinge aus der Ukraine sinkt +++ Bericht: EU-Kommission will Gaspreise notfalls deckeln +++ Indien verbietet Weizenexporte +++ alle Entwicklungen im Liveblog.

Посилання:https://www.faz.net/aktuell/ukraine-konflikt/ukraine-liveticker-gruschko-keine-feindlichen-absichten-17804564.html
google translate:  переклад
Дата публікації:14.05.2022 11:44:52
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:14.05.2022 12:25:06
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014