СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Adevărul
Мова:24 (Romanian / română)
Заголовок:

Zelenski: Ocupanţii vor să distrugă pas cu pas întregul Donbas. Ei urmăresc să transforme orice oraş în Mariupol

Резюме:Preşedintele ucrainean Volodimir Zelenski afirmă că scopul ocupanţilor ruşi este să distrugă întregul Donbas şi să transforme orice oraş în Mariupol, adică complet ruinat. „Subliniem în mod repetat accelerarea livrărilor de arme către Ucraina”, afirmă Zelenski, precizând că paritatea pe câmpul de luptă este importantă.
Посилання:https://adevarul.ro/international/europa/zelenski-ocupantii-vor-distruga-pas-pas-intregul-donbas-urmaresc-transforme-oras-mariupol-1_62b3e8a75163ec4271e70471/index.html
google translate:  переклад
Дата публікації:23.06.2022 7:23:12
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:23.06.2022 8:03:54
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014