СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:15 min
Мова:39 (Lithuanian / lietuvių)
Заголовок:

Ramūnas Vilpišauskas: Ukraina – kandidatė tapti ES nare. Kas toliau?

Резюме: Ramūnas Vilpišauskas: Ukraina – kandidatė tapti ES nare. Kas toliau?
Tikėtina, kad birželio 23–24 d. vyksiančiame Europos Sąjungos vadovų susitikime Ukrainai bus suteiktas kandidatės tapti ES nare statusas, kurio siekia Kyjivas. Tai bus gera žinia Ukrainai, tačiau kad ji neliktų tik simboline, būtina didesnė Vakarų parama Ukrainai, jos pačios kryptingos pastangos reformuotis bei ES institucijų pertvarka.
Посилання:https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/komentarai/ramunas-vilpisauskas-ukraina-kandidate-tapti-es-nare-kas-toliau-500-1697484?utm_source=rssfeed_default&utm_medium=rss&utm_campaign=rssfeed
google translate:  переклад
Дата публікації:23.06.2022 8:00:00
Автор:Ramūnas Vilpišauskas
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Komentarai
Додано:23.06.2022 8:14:01
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014