СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Lietuvos Rytas
Мова:39 (Lithuanian / lietuvių)
Заголовок:

Ukrainai ratifikavus Stambulo konvenciją, sužiuro į Lietuvą: ar tikrai paseks pavyzdžiu?

Резюме:Šią savaitę Ukrainos Aukščiausioji Rada ratifikavo Stambulo konvenciją – būtent dėl šio dokumento pernai aistros virė tiek Lietuvos politinėje arenoje, tiek ir visuomenėje. Visgi šią konvenciją kritikuojantys politikai savo pozicijos žada nekeisti ir toliau – esą toks Ukrainos žingsnis veikiau yra padiktuotas noro greičiau tapti ES nare, tad Lietuvai tokio dokumento nereikia.
Посилання:http://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/aktualijos/2022/06/23/news/ukrainai-ratifikavus-stambulo-konvencija-suziuro-i-lietuva-ar-tikrai-paseks-pavyzdziu--23751122/
google translate:  переклад
Дата публікації:23.06.2022 7:26:38
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Aktualijos
Додано:23.06.2022 9:03:26
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014