СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Lietuvos Rytas
Мова:39 (Lithuanian / lietuvių)
Заголовок:

Unikali Kauno menų erdvė kviečia į antrąją ekspoziciją – „Sugrįžimas“

Резюме:Lietingą antradienio vakarą į V. Kuzmos gatvę, kuri yra unikalioji vieta Kauno menui reikštis, susirinko gausi minia svečių. Ekspozicija „Sugrįžimas“ prasidėjo judesio choreografija, kurią atliko Dovilė Petkūnaitė ir Mantas Stabačinskas. Šokėjams muzikinį takelį kūrė ir atliko svečias iš Ukrainos Volodymyr Antoniv.
Посилання:http://www.lrytas.lt/kultura/daile/2022/06/23/news/unikali-kauno-menu-erdve-kviecia-i-antraja-ekspozicija-sugrizimas--23760243/
google translate:  переклад
Дата публікації:23.06.2022 9:52:06
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Dailė
Додано:23.06.2022 11:06:04
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014