СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:BRF
Мова:7 (German / Deutsch)
Заголовок:

Die Presseschau von Donnerstag, dem 23. Juni 2022

Резюме:Auf den Titelseiten und in den Leitartikeln ist zunächst der EU-Gipfel Thema und dabei insbesondere der Status eines EU-Beitrittskandidaten für unter anderem die Ukraine. Allgemeiner geht es auch um die Energie- und Klimapolitik. Auf nationaler Ebene wird derweil die Kontroverse um den "Orden Leopolds II." kommentiert.
Посилання:https://brf.be/meinung/presseschau/1616487/
google translate:  переклад
Дата публікації:23.06.2022 10:37:06
Автор:
Url коментарів:https://brf.be/meinung/presseschau/1616487/#respond
Джерело:
Категорії (оригінал):Presseschau;Energie;EU-Gipfel;Europäische Union;Kaufkraft;Krieg;Leopold II.;Moldau;Preisverleihung;Russland;Ukraine
Додано:23.06.2022 11:20:36
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014