СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Panorama (newspaper)
Мова:28 (Albanian / shqipe)
Заголовок:

Statusi kandidat për Ukrainën dhe Moldavinë, ‘moment vendimtar’ për BE-në

Резюме:Presidenti i Këshillit Evropian, Charles Michel tha se ai priste që liderët e BE-së të merrnin të enjten vendimin “historik” për t’i dhënë statusin e kandidatit Ukrainës së shkatërruar nga lufta dhe fqinjit të saj Moldavisë. “Ky është një moment vendimtar për Bashkimin Evropian, kjo është gjithashtu një zgjedhje gjeopolitike që do të bëjmë sot.
Посилання:http://www.panorama.com.al/statusi-kandidat-per-ukrainen-dhe-moldavine-moment-vendimtar-per-be-ne/
google translate:  переклад
Дата публікації:23.06.2022 11:25:21
Автор:
Url коментарів:http://www.panorama.com.al/statusi-kandidat-per-ukrainen-dhe-moldavine-moment-vendimtar-per-be-ne/#comments
Джерело:
Категорії (оригінал):Bota;Flash;Të fundit
Додано:23.06.2022 12:10:31
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014