СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Dnevni List
Мова:26 (Croatian / hrvatski)
Заголовок:

Milanović ponovo zatražio kandidatski status za Bosnu i Hercegovinu

Резюме:

Predsjednik Hrvatske Zoran Milanović organizovao je danas konferenciju za medije na kojoj se osvrnuo na današnji samit EU – Zapadni Balkan kao i na najavu dodjele kandidatskog statusa Ukrajini i Moldaviji. U opširnom govoru, Milanović je rekao kako je lijepo što Ukrajina i Moldavija dobijaju status kandidata, ali da je...

The post Milanović ponovo zatražio kandidatski status za Bosnu i Hercegovinu appeared first on Dnevni.ba.

Посилання:https://dnevni.ba/dnevni/milanovic-ponovo-zatrazio-kandidatski-status-za-bosnu-i-hercegovinu/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=milanovic-ponovo-zatrazio-kandidatski-status-za-bosnu-i-hercegovinu
google translate:  переклад
Дата публікації:23.06.2022 12:21:13
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):DNEVNI
Додано:23.06.2022 12:23:10
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014